Stránky Richarda Sovy Vávry

Toto jsou stránky určeny všem slušným lidem, kterým není lhostejný život jednoho invalidního důchodce a jeho zvířatek potrestaného za to, že myslel, pracoval a žil poctivě za každého režimu. Ten komunistický ho načal a ten postkomunistický dodělal.....

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8021":
Pavel30
Zdravím jsem tady nový a hned přidávám příspěvek s tím bydlením znám bydlet ve spolu bydlením a vážně záleží na spolubydlících, musí s nima být dobrá domluva. Jinak je to špatné a do takového bydlení ani nejít. Takhle jsem bydlel asi rok a nedal jsem to musel jsem si najít s přítelkyní. Nakonec jsme si našli na těhle webech si jen takove menší bydlení ale máme soukromí a nikdo už nám nekrade jídlo z lednicky.
might
Omlouvám se za to, že вмешиваюсь... mám podobný situace. Pište zde nebo do PM. :-|
Download lucius pc completo
hyperextension
Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Mohu to dokázat. smiley
Gta vice city rar download free
impawaype
The Sosh Freestyle Cup includes the IFCA Junior and Youth Freestyle Windsurfing World Championships kursy windsurfingu
ukter6
Recruiting companies deliver the results by way of making certain that trained candidates tend to be met considering the suitable business employers.

reklama These people act as any middleman amongst the markets as well as firm by developing relationships, which might well be non-existent.
smileysmileysmiley
0c1269
Ahojte lidičky.Odmlčel jsem se na hodně dlouho a proto otevřu zase svoje soví stránky po téměř dvou letech jak jsem koukal od posledního příspěvku.Za tu dobu se toho dost událo a vypadá to ,že se karta obrátila.Po dlouhých tahanicích jsem na třetí stání vyhrál soud o střechu nad hlavou se svým domácím.Nejen že to při třetím stání prohrál,ale ještě musel zaplatit soudy.Také jsem letos v březnu získal konečně kvalifikovanou práci.Jezdím teď s kamionem,takže jak říkají na frekvenci 1 je ze mě teď "kulatá lopata".Mam strašně príma šefa a dostal jsem auto značky MAN .euro 3 a za to návěs na 24 tun tonáže.Jsem zase u volantu a dělám to co mě baví a co ovládám.Petr od nás odešel z bytu,takže tady semnou zůstala akorát Lilianka a dobře spolu vycházíme.Jelikož se má finanční situace vylepšila ,rozhodl jsem se pomoci kamarádovi v nouzi,kterého tato doba a dvě mrtvice připravily o rodiný dům a stal se z něj bezdomovec.Jelikož mám zažito ,jak to chutná neváhal jsem ani na chvilku a poskytl mu pokojíček po Petrovi.Ten už se k nám stejně nevrátí.Přez týden toho dost najezdím do zahraničí,ale víkendy mám volné a hlavně si vydělám peníze,takže jsem skoncoval s chudobou,protože za celou dobu od lidí nepřišlo na mé konto ani jediná koruna.Takže platí :"Člověče přičiň se,pánbůh ti pomůže".Liliance se podařilo také najít nové,stálé zaměstnání,takže máme oba teď radost ze života a také moje máma je ráda,že se mi teď daří.Takže vás lidičky zdraví majitel těchto stránek : Richard Vávra-SOVA z Vrchlabí.Tel.:499422533 , 603289164 .

e-mail:richardvavra@seznam.cz
smileysmileysmileypjekne
smileysmileysmileyfrrččr
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[03][05][03][03][09][09][12][12][12]

1  
2  
3  
..  
10  
20  
..  
24